غذای خشک گربه چیست؟

با علاقه مند شدن مردم نسبت به نگهداری حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه نیاز به داشتن تنوع غذایی برای حیوانات خانگی بیشتر مورد بررسی قرار گرفته است. یکی از نکات بسیار مهم نگهداری گربه داخل منزل بررسی کیفیت غذایی آن می باشد. غذای خشک گربه یکی از با کیفیت ترین و متداول ترین غذاهای مورد استفاده برای گربه های خانگی می باشد که دارای تنوع و خواص متفاوت برای انواع گربه های خانگی می باشد. برای خرید غذای گربه شما می‌توانید هم به صورت حضوری از پت شاپ های سراسر شهر اقدام نمایید هم به صورت اینترنتی و با بررسی جزئیات بیشتر از پت شاپ آنلاین اقدام به خرید نمایید.

خرید غذای خشک گربه یا همان بیسکویت گربه از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد که معمولاً کارخانه جات تولید کننده غذای خشک گربه رطوبت آن را بین شش تا ده درصد قرار می‌دهند. استفاده از غذای خشک گربه و خرید بهترین غذای گربه، فواید بسیار زیادی از جمله باعث سلامت  ماندن دستگاه گوارش، دندان های گربه، کلیه های آن، عدم چاقی و … می‌شود. همچنین ماندگاری غذای خشک گربه بسیار بیشتر از غذا های غیر خشک می باشد و برای مدت بیشتری می‌توانید در معرض هوا قرار داشته باشند و فاسد نشوند و مناسب صاحبانی می باشند که شاغل بوده و مجبورند مدت زمان بیشتری گربه خود را در خانه تنها بگذارند.

مزایای استفاده از غذای خشک گربه

در عصر جدید و با بیشتر شدن جمعیت حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه استفاده از غذای خشک حیوانات خانوگی بسیار بیشتر شده است و از مزایای استفاده از این غذاهای خشک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • به دلیل خشک بودن غذا گربه می بایست غذا را با دندان های خود بجود که این امر باعث می‌شود دندان های گربه دیگر تار تار نشوند و سالم باقی بمانند.
  • غذای خشک گربه در طعم های بسیار متنوعی تولید می‌شوند که می توان برای گربه خود بهترین و مورد پسند ترین آنها را انتخاب نمود.
  • خرید غذای خشک گربه حاوی چربی، ویتامین، پروتئین، کربوهیدرات و املاح مورد نیاز گربه می باشد که نیاز های بدن گربه شما را تأمین می‌کند.
  • مدت زمان فاسد شدن غذاهای خشک گربه بسیار زیاد بوده و استفاده از آن را ساده و نگهداری آن را راحت تر می‌کند.
  • تنوع در غذاهای خشک گربه باعث شده صاحبان گربه با توجه به وزن و سن گربه خود بتوانند غذای خشک مورد نیاز گربه خود را تهیه کنند.
  • معمولاً غذاهای خشک می توانند گربه شما را برای مدت طولانی تر سیر نگه دارند.

غذای خشک سگ چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

امروزه افرادی که در خانه خود از سگ ها نگهداری می‌کنند بسیار هستند که تعداد زیادی از آن‌ها از غذای خشک سگ برای حیوان خانگی خود استفاده میکنند. غذای خشک سگ را می‌توان یکی از کامل‌ترین غذاهای این حیوان دانست که تمام نیاز های بدن سگ را تأمین نموده و آن را سالم نگه می‌دارد.

برای خرید غذای سگ باید بدانید که غذای خشک سگ که در کارخانه‌ها تولید می‌شوند از مواد غذایی مشخصی تشکیل‌ شده‌اند که با دقت فراوان با هم ترکیب می‌شوند و غذای خشک سگ را بوجود می آورند. مواد تشکیل دهنده غذای خشک سگ تشکیل شده است از انواع ویتامین ها و چربی ها، مواد معدنی و کربوهیدرات ها که پس از مخلوط شدن با هم و پخته شدن به صورت خشک درآمده و شبیه دانه های بیسکویتی به بازار وارد می شوند.

روش مصرف غذای خشک سگ

بدن سگ ها به رطوبت زیادی نیاز دارد به همین دلیل دامپزشکان توصیه می‌کنند که غذای خشک سگ همیشه به همراه آب برای سگ ها استفاده شود. در هنگام خرید بهترین غذای خشک سگ از پت شاپ آنلاین مشهد دقت داشته باشید که مقدار مصرف این غذای خشک برای هر سگ باید طبق زمان‌بندی درج شده پشت بسته بندی غذای خشک مورد استفاده قرار گیرد و البته این میزان بر اساس جثه و سن سگ شما طبق دستورالعمل خاص تجویز شده است.

از فواید غذای خشک سگ می‌توان گفت که بسیار ارزان تر از دیگر غذا های سگ می باشد همچنین برای از بین برن جرم های دندان سگ مفید بوده و آن ها را سالم نگه می‌دارد. البته همانطور که در مورد غذای خشک گربه گفته شد غذای خشک سگ نیز از ماندگاری بیشتری نسبت به بقیه انواع غذا ها برخوردار هستند و شما می توانید به آسانی آن ها را از پت شاپ مشهد تهیه نمایید.

 

 


لینک های راهنما در این مقاله( کلیک کنید)

»»»  خرید بهترین غذای سگ     »»»   خرید بهترین غذای خشک سگ

»»»   خرید بهترین غذای گربه    »»»   خرید بهترین غذای خشک گربه

»»»   پت شاپ آنلاین    »»»   پت شاپ آنلاین مشهد


 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×