خرید غذای خشک سگ

خرید اینترنتی غذای خشک سگ

سگ ها هم مانند انسان ها برای تغذیه نیاز به انواع مختلف غذا دارند.

بدن سگ ها هم مانند انسان ها از یک متابولیسم به خصوص پیروی می کند؛ یعنی هرنوع ماده غذایی در بدن سگ طی مراحل مختلف سوخت و ساز قرار می گیرد.

غذای سگ می تواند هر نوع از مواد غذایی طبیعی که در محیط اطراف وجود دارد باشد اما باید دقت کرد این مواد برای بدن سگ مضر نباشد. در لیست زیر به چند نمونه اشاره خواهیم کرد. خرید غذای خشک سگ و پیشگیری از اسهال آن ها

مفید ترین غذاها را برای بدن سگ بشناسیم

در میان همه خوراکی هایی که می شود به عنوان غذای سگ نام برد می توان به چند خوراکی که از ارزش غذایی بالاتری برخوردار هستند معرفی کرد:

  • میگو

  • نان کامل

  • عسل

  • ماهی قزل آلای خشک

  • ماست

خرید غذای خشک سگ

تخم مرغ پخته

تخم مرغ پخته یکی از غذاهایی است که برای سگ مفید است. تخم مرغ بسیار مغذی است و غذای سالمی برای سگ به شمار می رود. هر تخم مرغ با سایز متوسط تقریباً مواد معدنی، پروتئین، ویتامین مورد نیاز بدن سگ را تأمین می کند.

تخم مرغ از غذاهایی هست که می تواند تهوع سگ را کم کند. البته نکته مهم این است که اصلاً به سگ تخم مرغ خام نباید بدهید. به این دلیل که باکتری های زیادی مثل سالمونلا در تخم مرغ خام وجود دارد که خطر عفونت را در سگ زیاد می کند.

به طور کلی مصرف غذاهای خشک شده مانند ماهی خشک و غذای خشک مخصوص سگ می تواند التهاب را در بدن سگ کاهش دهد.

به همین دلیل به شما توصیه می کنیم قبل از خرید غذای سگ و خرید غذای گربه حتماً با دامپزشک مشورت کنید.

خرید آنلاین غذای خشک سگ خرید غذای خشک سگ و پیشگیری از اسهال آن ها

و همین طور شما می توانید به صورت آنلاین از پت شاپ مشهد اگر در شهر مشهد زندگی می کنید خرید خود را انجام دهید و با مشاوران ما در پت شاپ آنلاین مشهد مشورت کنید و خرید بهترین غذای خشک سگ را برای سگ خود داشته باشید.

امروزه خرید آنلاین از پت شاپ آنلاین کار تهیه غذای مورد نیاز پت را برای افراد شاغل راحت تر کرده است و هم در زمان صرفه جویی می شود و هم وقت کمتری صرف انتخاب غذا برای پت خود می کنید.

همیشه خرید بهترین غذای سگ وخرید بهترین غذای گربه نیاز به آگاهی کامل دارد تا پت وقتی از آن مصرف می کند دچار اسهال و تهوع نشود و فرد نگهدارنده را به اذیت بی اندازد. خرید غذای خشک سگ و پیشگیری از اسهال آن ها

استفاده از پنیرکم چرب

پنیر یک غذای بسیار مفید برای سگ است. البته با توجه به لاکتوز و چربی که در پنیر وجود دارد بهتر است از مقدار کمی از آن استفاده کرد.

مثلاً در پنیر ها، پنیر موزارلا بهترین انتخاب است؛ اما بعضی از سگ ها با مصرف پنیر ممکن است دچار اسهال و استفراغ شوند که بهتر است دیگر از پنیر استفاده نکنند.

درمان سریع اسهال سگ

خرید غذای خشک سگ

گفتنی است درمان اسهال سگ بستگی به نوع عاملی که باعث ایجاد اسهال در سگ شده است دارد.

در بیشتر موارد حیوان به مدت 24 ساعت هیچی نباید بخورد و فقط مقدار کمی آب در مواقع مشخص شده باید مصرف کند.

بعد از آن که بهتر شد با غذاهای له شده مثل برنج و گوشت پخته شده در اندازه بسیار کم باید استفاده کند تا اسهال به طور کامل قطع شود. بعد از قطع کامل اسهال دیگر می توان به آرامی غذای همیشگی حیوان را به او خوراند.

درمان اسهال سگ بالغ

اگر سگ در اثر اسهال دچار کم آبی شده باشد بهتر است به صورت تزریقی مایعات به بدنش برسانید. بعد درمان باید به صورت آنتی بیوتیک انجام شود تا اسهال اگر باکتریایی است قطع شود.

همین طور اگر در مدفوع خون دیده شود نشان دهنده نفوذ باکتری به جریان خون است باید آنتی بیوتیک مصرف شود.

ضمناً می توانید برای گربه خود در پت شاپ مشهد در قسمت خرید غذای خشک گربه غذای مورد نیاز گربه خود را انتخاب کنید و خرید بهترین غذای خشک گربه را داشته باشید.لینک های راهنما در این مقاله( کلیک کنید)

»»»  خرید بهترین غذای سگ     »»»   خرید بهترین غذای خشک سگ

»»»   خرید بهترین غذای گربه    »»»   خرید بهترین غذای خشک گربه

»»»   پت شاپ آنلاین    »»»   پت شاپ آنلاین مشهد 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×