راهنمای خرید اینترنتی غذای خشک گربه، مکمل گربه و ویتامین های ضروری

خرید غذای خشک گربه، مکمل گربه و ویتامین های ضروری به صورت اینترنتی

شما با خواندن این مقاله می توانید در زمان خرید غذای خشک گربه بهترین نوع آن را برای گربه خود انتخاب کنید.

حتماً تا به حال شما به پت شاپ های مختلفی مراجعه کرده اید برای خرید غذا اما بهتر است بدانید دیگر نیازی به خرید حضوری ندارید چون با مراجعه به سایت پت شاپ آنلاین می توانید خرید خود را انجام دهید. همچنین برای خرید غذای سگ و خرید غذای گربه به صورت جداگانه می توانید راهنمایی بگیرید.

حتماً قبل از خرید آنلاین در قسمت راهنما از مواد تشکیل دهنده و مکمل هایی که در غذای خشک بکار رفته است آگاهی کافی را به دست بیاورید.

تاریخچه تولید غذای خشک گربه

در سال 1800 فردی با نام جیمز اسپرات زمانی که سگ های گرسنه اطراف رودهای لندن را دید که با خوردن بیسکوئیت خشک مشغول هستند به این فکر فرو رفت که غذایی مثل بیسکوئیت خشک که ملوانان در سفرهای طولانی خود به همراه دارند تهیه کند تا هم مدت طولانی ماندگاری داشته باشد و هم سیر کننده باشد و فاسد هم نشود.

سر انجام او با تحقیقات فراوان توانست بیسکوئیت های گوشتی فیبردار اسپرات را طراحی و تولید کند.

در مواد اولیه به کار رفته در این بیسکوئیت ها ترکیباتی مثل سبزیجات، مخلوط گندم، چغندر، قسمت های ژلاتینی خشک گوشت گاو نمک زده استفاده شده است.

سر انجام در سال 1870 شرکت آمریکایی اسپرات توانست با تبلیغات زیاد شروع به کار خود را آغاز کند. تولید غذای خشک روز به روز افزایش پیدا کرد و در بین افراد ثروتمند طرفدار زیادی به دست آورد.

در دهه های اول سال 1900 با پیشرفت کشورها کم کم تولید غذای کنسروی برای سگ و گربه آغاز شد؛

که با شروع جنگ جهانی دوم و آغاز تحریم ها ساخت قوطی کنسرو تعطیل شد و با کمبود گوشت مردم روی به مصرف غذای خشک برای حیوانات خود آوردند.

غذای خشک گربه چیست؟

معمولاً غذای گربه به دو دسته تقسیم می شود یکی غذای خشک و یکی غذای کنسروی. در غذای خشک همانطور که از اسمش مشخص است کمترین رطوبت تعبیه شده است که باعث بالاتر شدن ماندگاری غذا می شود.  راهنمای خرید اینترنتی غذای خشک گربه، مکمل گربه و ویتامین های ضروری

به همین خاطر افرادی شاغل هستند و صاحب گربه هستند تمایل بیشتری دارند که از غذای خشک برای گربه خود استفاده کنند.

چون غذای خشک اگر مدت زیادی در دمای اتاق بماند خراب نمی شود.

ترکیباتی که در غذای خشک گربه استفاده می شود مهم است و در برند های مختلف تنوع بیشتری دارد؛ اما در همه غذاها سعی شده است از مواد مغذی مورد نیاز بدن گربه استفاده شود.  راهنمای خرید اینترنتی غذای خشک گربه، مکمل گربه و ویتامین های ضروری

عمدتاً مواد تشکیل دهنده همه غذاهای خشک چربی حیوانی است مانند( گوشت مرغ، گوشت گوساله، ماهی، بوقلمون) که با موادی مثل کربوهیدرات ها، غلات، سبزیجات و همینطور ویتامین های لازم و مواد معدنی مخلوط می شوند و تبدیل به غذای خشک می شوند.

راهنمای خرید اینترنتی غذای خشک گربه، مکمل گربه و ویتامین های ضروری

آیا غذای خانگی برای گربه خوب است؟

در سال های اخیر بنا به دلایلی ورود غذاهای خشک خارجی و برند های معتبر در کشور کم  و گران شده است؛ به همین منظور اغلب صاحبان گربه به فکر غذای خانگی برای گربه خود هستند.

می شود در خانه غذا برای گربه خود تهیه کرد اما این سؤال پیش می آید که آیا غذایی که در خانه تهیه می کنیم برای گربه مان کافی است یا نه؟

جواب بله، اما حتماً باید در تهیه غذای خانگی به میزان مواد اولیه توجه کنید تا تمام نیاز های تغذیه ای گربه شما با توجه به سن، وزن، میزان فعالیت بدنی، میزان سلامتی گربه تأمین شود.

بهتر است بدانید بالانس کردن مواد اولیه غذایی برای گربه در خانه کار سختی است و حتماً باید با مشورت دامپزشک انجام شود.

همچنین شما می توانید با مراجعه به گوگل و سرچ کردن پت شاپ مشهد به وب سایت پت شاپ آنلاین مشهد دسترسی پیدا کنید و اقدام به خرید بهترین غذای سگ و خرید بهترین غذای گربه  را کنید.  راهنمای خرید اینترنتی غذای خشک گربه، مکمل گربه و ویتامین های ضروری

 

لینک های راهنما در این مقاله( کلیک کنید)

»»»  خرید بهترین غذای سگ     »»»   خرید بهترین غذای خشک سگ

»»»   خرید بهترین غذای گربه    »»»   خرید بهترین غذای خشک گربه

»»»   پت شاپ آنلاین    »»»   پت شاپ آنلاین مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×