راهنمای خرید جای خواب سگ از پت شاپ آنلاین مشهد

راهنمای خرید جای خواب سگ از بهترین پت شاپ آنلاین

امکان دارد بعضی از افرادی که سگ نگه داری می کنند دوست داشته باشند سگشان آزاد در خانه باشد؛ اما بهتر است بدانید که چقدر باکس برای تربیت و نگه داری سگ خانگی به شما کمک خواهد کرد. پس بهتر است در خرید شک نداشته باشید.

کاربرد باکس سگ را به طور کلی به شما توضیح می دهیم:

 • برای حمل و نقل و جابه جا کردن سگ کار راحت تر می شود
 • زمانی که حواس کسی به سگ نیست مناسب است
 • مناسب آموزش دادن به توله ها برای دستشویی رفتن است
 • به عنوان خانه ای امن برای سگ های پر استرس است

گاهی امکان دارد شخص با خود بگویید خب از پارک سگ استفاده می کنم و همان کاربرد را دارد؛ اما بهتر است بدانید پارک سگ محل بازی سگ است و برای مدت طولانی نمی شود سگ را در آن نگهداری کرد.

چه سایز باکس برای سگ من مناسب است؟ راهنمای خرید جای خواب سگ

باکس باید فضای کافی برای نشستن، دراز کشیدن و همین‌طور چرخیدن سگ داشته باشد. حتماً فضای باکس باید به گونه ای باشد تا زمانی که سگ استفاده است سرش تا سقف فاصله داشته باشد.

اگر این نکات را باکس نداشته باشد ممکن است وقتی سگ را در باکس می گذارید از آن فراری باشد. بهتر است سری به پت شاپ آنلاین بزنید تا راهنمایی لازم را از ما بگیرید.  راهنمای خرید جای خواب سگ

بهتر است برای اینکه سایز باکس را برای سگ خود به دست بیاورید قد و طول و بلندی سگ خود را اندازه بگیرید. بعد به اندازه 5 سانتیمتر برای سگ های کوچک و 10 سانتیمتر برای سگ های بزرگ اضافه تر فضا کافی است. در کل بهتر است باکسی که می خرید کمی بزرگتر باشد و ایرادی هم ندارد.

راهنمای خرید جای خواب سگ از پت شاپ آنلاین مشهد

انواع باکس و قفس فلزی سگ

اگر برای خرید غذای خشک سگ و خرید غذای خشک گربه و همین طور خرید باکس مخصوص سگ خواستید اقدام کنید پیشنهاد می دهم به پت شاپ مشهد سری بزنید و انواع باکس و غذا ها را ببینید.

 ما در پت شاپ مشهد مشهد بهترین مدل های باکس را به شما نشان خواهیم داد که در اینجا 4 مدل را که مناسب سگ ها است را کمی توضیح می دهیم:

 • باکس پلاستیکی

 • باکس و قفس فلزی برای سگ

 • باکس پارچه ای و نرم  راهنمای خرید جای خواب سگ

 • باکس دکوری و چوبی

مزایا و معایب باکس و قفس فلزی

قفس برای سگ های خانگی معمولاً در مدل های مختلف در بازار وجود دارد و از تنوع قیمتی برخوردار هستند؛ اما قیمت باکس فلزی چون از کیفیت بالاتری برخوردار است بیشتر است.

اغلب این باکس ها قابلیت کوچک و بزرگ شدن را دارد و برای توله هایی که زود بزرگ می شوند مناسب است. بهتر است از جنس خوب فلزی برای سگ خود تهیه کنید که اگر سگ شما با انرژی باشد محکم باشد و خراب نشود.

بیشتر باکس های فلزی که قیمت کمی دارند بی کیفیت تر هستند و امکان دارد با فشار آوردن سگ به باکس از هم باز شود و خراب شود. بهتر است برای توله سگ هایی که اضطراب دارند از باکس فلزی استفاده نکنید. چون این امکان وجود دارد که سگ اطراف خود را ببیند و از تنها بودنش ناراحت شود.

اگر محیطی که زندگی می کنید شرجی و گرم است بهتر است از باکس فلزی استفاده کنید چون تهویه هوا بهتر انجام می شود.

راهنمای خرید جای خواب سگ از پت شاپ آنلاین مشهد

مزایا و معایت باکس پلاستیکی راهنمای خرید جای خواب سگ

باکس پلاستیکی سبک تر است و برای حمل و نقل سگ در سفر مناسب تر است. باکس پلاستیکی نرم تر است اما ممکن است از باکس فلزی کوچک تر باشد. بهتر است از باکس پلاستیکی برای آموزش در خانه استفاده نکنید. راهنمای خرید جای خواب سگ

اکثر باکس های پلاستیکی استاندارد هستند و برای سفر با هواپیما مناسب هستند.

 

ما به شما پیشنهاد می دهیم برای خرید غذای سگ و خرید غذای گربه به صورت اینترنتی سری به پت شاپ آنلاین مشهد بزنید و چون ما میدانیم که همیشه دغدغه صاحبان سگ و گربه خرید بهترین غذای سگ و خرید بهترین غذای گربه است به شما پیشنهاد می دهیم با مراجعه به قسمت خرید بهترین غذای خشک سگ را انجام دهید و همین طور با مراجعه به قسمت خرید بهترین غذای خشک گربه برای گربه خود بهترین غذا را بخرید.لینک های راهنما در این مقاله( کلیک کنید)

»»»  خرید بهترین غذای سگ     »»»   خرید بهترین غذای خشک سگ

»»»   خرید بهترین غذای گربه    »»»   خرید بهترین غذای خشک گربه

»»»   پت شاپ آنلاین    »»»   پت شاپ آنلاین مشهد • نویسنده
 • آذر 2, 1400
 • 583 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×