خرید بهترین غذای سگ یا خرید بهترین غذای گربه می تواند در طول عمر و سلامت آن ها تاثیر گذار باشد، ولی ممکن است انتخاب غذای مناسب برای حیوان خانگی شما کمی دشوار باشد. عواملی است که از خوردن غذای سالم و مغذی در حیوان شما پدید می آید که شامل اشتیاق زیاد برای زندگی، روشن شدن چشم ها، پوست بدون شوره و براق و کمبود چربی اضافی بدن.

در حالت کلی باید بتوانید زیبایی ها را در حیوانات مشاهده کنید ما در ادامه به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید بهترین غذا را برای حیوان خانگی خود انتخاب کنید و با سفارش محصول خود از پت شاپ آنلاین در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید.

انتخاب بهترین غذای خشک برای سگ

در انتخاب بهترین غذای خشک برای سگ و خرید غذای سگ  دقت کنید که با کیفیت ترین و بهترین انواع آن را برای سگ خود انتخاب کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید. غذاهای سگ به صورت پخته و یا خام انتخاب می شوند.

مواد غذایی سگ

  • غذای سگی که حاوی مرغ است باید حداقل 4% مرغ داشته باشد. غذایی که دارای گوشت بیشتری می باشد با کیفیت تر است.
  • مواد غذایی گوشتی برای سگ ها مناسب تر است و هضم آن بهتر از مواد گیاهی در بدن سگ انجام می شود. پیشنهاد می شود مخلوطی از گوشت و گیاه در رژیم غذایی سگ ها گنجانده شود.
  • از غذاهای سگی که اولین ماده آن ها وعده غذایی و یا مشتق حیوانات است، پرهیز کنید، چون دارای کیفیت پایینی هستند.
  • مواد غذایی موجود است که با عنوان کامل در بازار عرضه شده اند و دارای تمام مواد مغذی هستند، در حالی که بعضی مکمل هستند و در کنار غذای کامل باید به حیوان داده شود.
  • در غذاهای کامل، حیوان تمامی مواد غذایی خود را دریافت می کند. این نوع غذا در پت شاپ مشهد موجود است.
  • غذاهای کامل به صورت خشک و مرطوب وجود دارند و برای سالم ماندن سگ شما مفید هستند.

انتخاب بهترین غذای خشک گربه

انتخاب غذا توسط گربه ها بر اساس بافت، بو و نحوه احساس آن ها است. این انتخاب بر اساس سلیقه ما انسان ها نیست. در ادامه چند نکته برای انتخاب بهترین غذا برای گربه به شما یادآوری می کنیم.

مواد غذایی گربه

  • گربه گیاه خوار نیست، آن ها احتیاج زیادی به اسید های آمینه مانند تورین دارند، به همین جهت باید گوشت فراوان و سالم بخورند که تنها در ماهی و گوشت یافت می شوند. بدون خوردن این نوع غذا، گربه دچار مشکل و بیماری می شود. بهترین راه برای مطمئن بودن که گربه تمامی مواد مغذی را دریافت می کند، تهیه ی غذای کامل برای آن ها است.
  • غذای خشک و بسته بندی گربه، مانند غذای سگ در همه ی پت شاپ ها یافت می شود. غذای کامل گربه حاوی تمام مواد مغذی برای حفظ سلامت و تعادل آن ها می باشد. بهتر است مواد غذایی کامل به همراه مواد مکمل مصرف شود تا باعث سلامتی گربه شود.
  • اگر مایل به تعویض غذای گربه خود هستید با مخلوط کردن غذای جدید با غذای قدیمی در دوره ای 1 هفته ای، کم کم حیوان را عادت به تغییر رژیم غذایی دهید.

مقدار غذای گربه

بسیاری از غذاهای گربه و سگ بر اساس سن حیوان در گروه های ، تازه متولدین، نوجوانان، بزرگسالان و سالخوردگان تقسیم شده است. پس اگر سن و سال حیوان خود را می دانید بر اساس آن می توانید نسبت به خرید آن اقدام کنید و نیاز های غذایی آن را برآورده کنید.

باید بدانید که گربه  ها و سگ ها به وعده های غذایی کوچک نیاز دارند، پس در نظر داشته باشید که در بین روز غذا برای آن ها کنار بگذارید.

اگر حیوان شما دچار اضافه وزن شد، بهتر است به جای ترک غذا، تعداد وعده های غذایی آن ها را کم کنید. در پت شاپ آنلاین مشهد انواع غذای خشک گربه ها و سگ ها موجود می باشد و می توانید به آسانی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

هزینه ی غذای گربه و سگ

تفاوت قیمت در غذاهای مختلف سگ و گربه بسیار گسترده می باشد. با برآورد قیمت هایی که انجام شده است کمترین هزینه ی غذای سگ و گربه 1440000 تومان و گران ترین آن ها بیش از 10 برابر این مقدار است.


لینک های راهنما در این مقاله( کلیک کنید)

»»»  خرید بهترین غذای سگ     »»»   خرید بهترین غذای خشک سگ

»»»   خرید بهترین غذای گربه    »»»   خرید بهترین غذای خشک گربه

»»»   پت شاپ آنلاین    »»»   پت شاپ آنلاین مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×