اگر سگ داشته باشید احتمالاً با برند غذای رویال کنین آشنایی دارید. این برند یکی از معتبرترین و قدیمی ترین برند های فرانسوی است که به تولید غذای حیوانات خانگی با تنوع زیاد و کیفیت بالا پرداخته است.

انتخاب اول بسیاری از افراد برای خرید غذای حیوان خانگی خود غذای رویال کنین را انتخاب می‌کنند و این برند در ایران طرفداران زیادی دارد.

در ادامه همراه ما باشید تا با انواع محصولات غذای سگ رویال کنین آشنا شوید و بتوانید هنگام خرید غذای سگ بسته به نوع سگ خود انتخاب بهتری را انجام دهید.

غذای سگ رویال کنین به چه صورت دسته بندی می شوند؟

شرکت رویال در فرانسه شروع به تولید غذای سگ و گربه از سال 1968 در شهری کوچک پرداخت. یکی از اهداف این شرکت تولید کامل ترین فرمولاسیون غذایی بر طبق نیاز های تغذیه ای سگ ها بود.

توضیحات کاملی دربارة ترکیبات هر محصول در پشت بسته بندی آن ها وجود دارد، همین‌طور مقدار مصرف روزانه بر طبق میزان فعالیت سگ و وزن آن درج شده است تا بدون هیچ ابهامی مصرف کننده بتواند از این غذا استفاده کنند و خرید غذای خشک سگ را با اطمینان انجام دهند.

تنوع غذای رویال کنین

یکی از مزیت های این برند که باعث شده نسبت به بقیه برند ها از طرفداران بیشتری برخوردار باشد، محصولات غذایی جداگانه ای است که بر اساس شرایط سگ های مختلف و نیاز های آن ها تولید شده است. اگر با انواع دسته بندی محصولات بیشتر آشنا شوید می توانید مناسب ترین و بهترین غذا را برای سگ خود انتخاب کنید. شما می‌توانید غذای سگ خود را به صورت آنلاین از پت‌شاپ آنلاین انجام دهید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

در ادامه با ما باشید تا با انواع غذای سگ رویال کنین آشنا شوید.

 • غذای رویال کنین بر اساس سن سگ

در زمان رشد سگ ها، آن ها به غذاهای مختلفی برای رشد نیاز دارند. به عنوان مثال توله های در حال رشد به غذاهای مقوی و پر انرژی و پروتئین بیشتر نسبت به سگ های بالغ نیاز دارند. خوشبختانه این نکته به صورت کامل در غذاهای رویال کنین رعایت شده است و انواع غذاها با توجه به دوره های سنی و رشد ارائه شده است.

از دسته بندی غذای سگ با توجه به سن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • غذای خشک سگ رویال کنین استارتر (مخصوص توله سگ های 1 تا 2 ماهه و سگ مادر)
 • غذای سگ رویال کنین جونیور (مخصوص توله سگ های 2 تا 12 ماه)
 • غذای سگ ادالت(adult) (مخصوص سگ های بالغ 1 تا 7 سال)
 • غذای سگ سنیور (Senior) (مخصوص سگ های پیر بالای 7 سال)
 • غذای خشک سگ رویال بر اساس نژاد سگ

جهت خرید هرکدام کلیک کنبد

غذای خشک توله سگ رویال کنین _ Royal Canin

غذای خشک سگ بالغ رویال کنین _ Royal Canin

غذای خشک سگ مدل گاسترو اینتستینال رویال کنین _ Royal Canin

 


سگ ها دارای نژاد های مختلف می باشند و هر نژاد غذای مختص به خود را دارد.  برای مثال سگ عروسکی و کوچک شیتزو، متابولیسم و سوخت و ساز بالایی دارد و مستعد به افت قند یا هیپوگلیسمی هستند؛ بنابراین غذای مختص این نوع نژاد با تأمین انرژی به اندازة مورد نیاز از این مشکل جلوگیری می کند.

غذای سگ رویال کنین همه ی این نکات تغذیه ای را در نظر گرفته است و می توانید با خیال راحت بهترین غذا را برای سگ خود سفارش دهید.

 • انتخاب غذا بر طبق اندازه و جثه سگ

مسلماً تغذیه سگ بزرگ با عروسکی با هم تفاوت دارد و در هنگام خرید غذای سگ حتماً باید به جثه سگ دقت داشته باشد. غذای سگ بر طبق جثه به پنج دسته تقسیم می شود:

 • X-Small ( مخصوص سگ های کوچک کمتر از 4 کیلوگرم)
 • مینی ادالت Mini (مختص سگ های کوچک 1 تا 10 کیلوگرم)
 • Medium (غذای سگ با وزن بین 11 تا 25 کیلوگرم)
 • غذای سگ رویال کنین ماکسی Maxi (غذای سگ با وزن 26 تا 44 کیلوگرم)
 • Giant ( غذای سگ های بزرگ بالای 45 کیلوگرم)
 • غذای سگ های رژیمی بر طبق حساسیت های غذایی سگ

تعدادی از سگ ها به علت مشکلات نژادی با توجه به شرایط سلامتی و یا وضعیت آن ها به رژیم خاصی نیاز دارند. برای مثال بعد از عقیم سازی سگ ها، آن ها به غذایی نیاز دارند تا از اضافه وزن و چاقی آن ها بکاهد.

 • تنوع محصولات رویال کنین بر طبق وزن محصول

غذاهای این برند در وزن های مختلف ارائه می شود و افراد می توانند بر اساس نیاز سگ خود از آن ها استفاده کنند. این غذا ها در وزن های 1.5 کیلوگرم تا 10 کیلو گرم و بیشتر موجود می باشد.

اگر در شهر مشهد هستید می توانید غذای سگ خود را به صورت آنلاین از پت شاپ مشهد و یا پت شاپ آنلاین مشهد سفارش دهید.

 

 


لینک های راهنما در این مقاله( کلیک کنید)

»»»  خرید بهترین غذای سگ     »»»   خرید بهترین غذای خشک سگ

»»»   خرید بهترین غذای گربه    »»»   خرید بهترین غذای خشک گربه

»»»   پت شاپ آنلاین    »»»   پت شاپ آنلاین مشهد


 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×