نگهداری سگ ها و گربه ها شرایط خاصی را می طلبد و یکی از مهم ترین عواملی که در سلامت آن ها نقش پررنگی دارد، تغذیه آن ها است. برای طول عمر بیشتر و سلامتی حیوانات باید به تغذیه آن ها رسیدگی کامل شود و غذای مناسب برای آن ها خریداری شود.

ابتدا باید دانست چه غذایی برای آن ها مناسب و چه غذایی برای آن ها ضرر دارد. در ادامه با انواع غذای خشک و کنسروی سگ و گربه آشنا خواهید شد و از فواید و معایب آن ها با خبر می شوید تا بتوانید بهترین غذا را برای حیوان خود خریداری نمایید و خرید غذای سگ و یا خرید غذای گربه خود را با رضایت کامل انجام دهید.

خرید غذای خشک گربه

گربه یکی از حیواناتی است که مردم علاقه ی زیادی به نگهداری آن دارند. یکی از مهم ترین نکات برای نگهداری گربه ی سالم، کیفیت غذای آن می باشد. غذاهای گربه ی با کیفیت به وفور در انواع پت شاپ پیدا می شود، تنها نیاز است که یا با مراجعه حضوری و چه به صورت آنلاین، خرید خود را انجام دهید.

در هنگام خرید غذای گربه از انواع پت شاپ آنلاین دقت داشته باشید که غذای خشک گربه، یعنی غذایی که رطوبت آن بین 6 تا 10 درصد است و توسط برخی کارخانجات تولید می شوند. غذای خشک گربه به بیسکویت گربه نیز مشهور است. غذای خشک دارای فواید بی شماری است که از آن می توان به سلامت دستگاه گوارش، دندان ها، کلیه ها و عدم چاقی اشاره کرد.

غذای خشک حاوی چربی های حیوانی و پروتئین است، موادی دیگر از جمله غلات، کربوهیدرات، ویتامین ها و مواد معدنی به غذای خشک حیوانات اضافه می شود. بهتر است این نوع غذا ها همراه با آب مصرف شود تا مشکلی در گوارش آن ها پیش نیاید.

مزایای خرید غذای خشک گربه

  • غذای خشک گربه متناسب با بدن گربه است و شامل موادی مانند کربوهیدرات، ویتامین، چربی، ویتامین و املاح ضروری است.
  • برای خرید غذای مختص گربه خود باید سن و حساسیت آن را در نظر گرفت.
  • مدت زمان نگهداری غذای خشک گربه زیاد می باشد.
  • به علت جویدن غذا توسط گربه در این نوع غذا ها باعث می شود که دندان های گربه تار تار نمی شود.
  • غذای خشک گربه در طعم های مختلف وجود دارد که در سلامت گربه مؤثر است. این نوع غذا فاسد شدنی نیست و قابل حمل و نگهداری به صورت آسان هستند.

خرید بهترین غذای خشک سگ

کارخانه های زیادی امروزه شروع به تولید غذای خشک سگ کرده اند. مصرف این نوع غذا با فواید زیادی که دارند برای سگ ها توصیه می شود. غذای خشک سگ از انواع کامل ترین غذاهای آن ها می باشد. در هنگام خرید غذای خشک سگ باید به نژاد و جثه سگ دقت داشته باشید.

به چه صورت غذای خشک سگ را تهیه کنیم؟

مواد غذایی مورد نیاز روزانه سگ از جمله انواع چربی، کربوهیدرات، مواد معدنی و ویتامین ها در کارخانه های سازنده غذای خشک سگ به صورت بیسکویت بسته بندی می شود.

روش مصرف غذای خشک سگ

به علت خشک بودن غذا مختص سگ، بهتر است با مقادیر زیادی آب همراه باشد چرا که رطوبت برای بدن آن ها بسیار مفید می باشد. مقادیر مصرف غذای سگ در پشت بسته بندی آن ها بر طبق سن سگ و جثه آن ها طبقه بندی شده و درج شده است.

فواید غذای خشک سگ

  • به علت قیمت مناسب نسبت به بقیه غذاها، مقرون به صرفه است.
  • جرم دندان های سگ را از بین می برد.
  • نگهداری آن ها نسبت به بقیه غذا ها راحت تر است و در هنگام نگهداری در بیرون از خانه مشکلی ایجاد نمی کند.

سخن پایانی

سگ ها و گربه جز وفادارترین و دوست داشتنی ترین حیوانات دست آموز می باشند و باعث شده اند توجه بسیاری از افراد به آن ها جلب شود. این حیوانات نیاز به مراقبت و حمایت دارند و علاوه بر هزینه ای نگهداری باید آگهی خود را نسبت به نحوه نگهداری آن ها بالا برد.

غذای خشک گربه برای بدن حیوان بسیار مفید می باشد و شما میتوانید با خرید بهترین غذای خشک سگ و بهترین غذای خشک گربه از پت شاپ مشهد، عمر آن ها را طولانی تر کرده و باعث حفظ بدن آن ها از هرگونه بیماری شوید.

 


لینک های راهنما در این مقاله( کلیک کنید)

»»»  خرید بهترین غذای سگ     »»»   خرید بهترین غذای خشک سگ

»»»   خرید بهترین غذای گربه    »»»   خرید بهترین غذای خشک گربه

»»»   پت شاپ آنلاین    »»»   پت شاپ آنلاین مشهد


 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×