حیوانات خانگی موجودات حساس و دارای عواطف و احساسات هستند. خورد و خوراک در رشد و شادابی حیوان بسیار موثر است و بهترین راه برای حفظ سلامت آنها تغذیه سالم می باشد. برای تغذیه سالم می توانید پت شاپ آنلاین مشهد را انتخاب کنید و دیگر نگران هیچ چیز نباشید. اگر حیوان شما نوزاد است باید غذای اصلی چون شیر، مکمل هایی چون سرلاک و .. را در لیست تغذیه او قرار دهید. اگر حیوان شما بالغ است باید وعده غذایی او کامل و حاوی غذای خشک باشد. با ما همراه باشید تا با  تغذیه سالم برای موجودات دوست داشتنی خود آشنا شوید.

پت شاپ آنلاین
پت شاپ آنلاین

 

غذای مناسب حیوان چیست

به عنوان مثال گربه ها اگر بیش از حد غذای مایع مصرف کنند به معده آن ها آسیب وارد می شود. بهتر است غذای آنها ترکیبی از غذای خشک و تر باشد تا حیوان اذیت نشود. گربه به گیاه و سبزیجات هیچ نیازی ندارد چراکه بدن او طوری طراحی شده که مصرف گوشت جوابگوی نیازهای او است. در خرید غذای سگ به این نکته توجه داشته باشید که خوراک مناسب نژاد او را خریداری کنید.پت شاپ آنلاین می تواند شما را در تهیه ی غذای مناسب حیوان راهنمایی کند. ناگفته نماند که ملزومات دیگر حیوان را نیز می توانید از طریق این وب سایت تهیه کنید. سگ ها و گربه ها به شیرینی جات علاقه دارند یادتان باشد که برای آنها به شدت مضر می باشد و سلامت حیوان به خطر می افتد.


جهت خرید »»  جدیدترین غذاهای گربه  «« کلیک کنید و از خرید لذت ببرید


بایدها و نبایدها در تغذیه حیوانات خانگی

بهتر است تغذیه آن ها را از فروشگاه آنلاین غذای حیوانات خانگی تهیه کنید. معمولا کسانی که در خانه خودشان غذای حیوان را آماده می کنند سبب بیماری آنها نیز می شود. ادویه جات نمک و سایر افزودنی ها به طور کلی برای حیوانات مضر هستند و مصرف آنها حتی به مقدار کم ضررات جبران ناپذیری دارد. حیوان نباید ترشیجات و شیرینی جات مصرف کند و مایعات بیش از اندازه سبب مشکلات گوارشی برای آن ها می شود. در فروشگاه های تغذیه ی حیوانات تنقلات مخصوص حیوانات وجود دارد که گزینه مناسبی برای تشویق سگ و گربه شما هستند. تغذیه ی نامناسب سبب از بین رفتن حیوان می شود پس در هنگام خرید غذای سگ و یا خرید غذای گربه این قضیه را جدی بگیرید.

غذاهای آماده برای حیوانات به چه صورت هستند

غذاهای آماده که در کارخانه مخصوص تولید می شوند توسط کارشناسان تایید شده و استاندارد می باشند. تمام اطلاعات مهم روی بسته درج شده و مشخص شده که برای چه نژادی درنظر گرفته شده اند. حیوانات نیاز های غذایی متفاوتی باهم دارند پس نباید غذای سگ ها را به گربه ها بدهید و یا اگر هر دو را در خانه دارید نباید بگذارید از غذای یکدیگر مصرف کنند. پت شاپ مشهد توسط مشاوران خود می تواند شما را در تغذیه ی حیوان یاری کند. اگر به تازگی سگ یا گربه خود را خریده اید باید اجازه دهید حیوان با شما دوست شود و در محیط خانه شما احساس راحتی کند.

 

 

سخن آخر

در هنگام خرید بهترین غذای گربه و یا خرید بهترین غذای خشک گربه این نکته را در نظر بگیرید که  تغذیه برای حیوان خانگی بسیار مهم است. معمولا حیوان های تازه خریداری شده تا چند روز افسرده و عصبی و کم غذا هستند و تا زمانی که با شما و محیط خانه آشنا نشوند احساس راحتی نمی کنند. پس این مورد را پای بیمار بودن حیوان نگذارید و به او فرصت بدهید. تغذیه های تشویقی برای دوست شدن با حیوان بسیار کار ساز است پس از آن غافل نشوید. حیوانات خود را به تفریح و فضای باز ببرید تا دچار افسردگی نشوند چرا که روحیه ی حیوان در حفظ سلامت او بسیار ارزشمند است. با حیوان خود پرخاشگری نکنید و برای تنبیه وعده های غذایی او را حذف نکنید.از همراهی شما بسیار متشکریم و شما را به خدای مهربان می سپاریم.

 


 


لینک های راهنما در این مقاله( کلیک کنید)

»»»  خرید بهترین غذای سگ     »»»   خرید بهترین غذای خشک سگ

»»»   خرید بهترین غذای گربه    »»»   خرید بهترین غذای خشک گربه

»»»   پت شاپ آنلاین    »»»   پت شاپ آنلاین مشهد


 

 


 

  • نویسنده
  • تیر 9, 1400
  • 611 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×