خرید غذای حیوانات

فروشگاه اینترنتی غذای حیوانات خانگی

امروزه حیوانات خانگی مثل گربه و سگ ، دوستان واقعی و مهربان ما انسان ها شده اند و در همه جا همراه ما حضور دارند لذا خوراک آنها نیز برای ما بسیار حائز اهمیت است چرا که مستقیما با ما در ارتباط هستند و به همین خاطر هم برای سلامت آنها و هم خودمان بهتر است از خوراکشان مطمئن باشیم. فروشگاه اینترنتی غذای حیوانات می تواند خوراک حیوان شما را با قیمتی مناسب تر از بازار تامین کند و با خیال راحت خرید غذای سگ و یا خرید غذای گربه خود را با خیال راحت خریداری نمایید. در خواندن این مقاله با ما همراه باشید.


خرید غذای خشک گربه فریسکیز _ Friskies


تاثیر خوراک حیوان بر سلامت او

این که حیوان ما چه تغذیه ای دارد از اهمیت زیادی برخوردار است غذای مخصوص سگ با گربه بسیار متفاوت است و اگر هر دو حیوان را باهم داریم باید مراقب باشیم از ظرف یکدیگر مصرف نکنند،همچنین برخی از خوراک ها فقط مناسب یک نژاد مشخص از سگ ها هستند پس ما باید دقت داشته باشیم که برای حیوان خود چه  محصولی خریداری میکنیم چرا که تغذیه حرف اول را در داشتن حیوانات خانگی می زند به عنوان مثال اگر سگ ما نوزاد یا توله باشد باید حتما وعده ی شیر خشک او تامین باشد و همینطور گربه. اگر غذای حیوان مناسب او نباشد به مرور دچار بیماری های مختلفی می شود که این اصلا جالب نیست.

اگر حیوان ما خوراک مناسبی نداشته باشد

اگر حیوان ما تغذیه ی مفید نداشته باشد به مرور دچار بیماری های مختلف می شود ریزش مو آغاز می شود ناخن ها و دندان ها نرم و خراب می شوند حیوان بی حال و بی ثبات می شود، درصد آموزش پذیری افت پیدا می کند، بدن دچار زخم ها و تاول های بدخیم می شود، استخوان ها استحکام خود را از دست داده و حیوان با کوچکترین تلنگر دچار شکستگی دست و پا می شود و همینطور دچار بیماری های دیگر که از موضوع بحث ما خارج است،می شود. در نتیجه می توان گفت که داشتن یک حیوان خانگی مسؤلیت بزرگی است که شخص باید بتواند از عهده ی آن بر آید

.شما میتوانید غذای حیوان خود را از طریق پت شاپ آنلاین با مناسب ترین قیمت ها تهیه کنید و دیگر نگران کیفیت تغذیه ی حیوان نباشید.


برای خرید غذای سگ کلیک کنید


بهترین تغذیه برای حیوان

خوراک حیوانی که تهیه می کنید باید دارای انواع ویتامین ها مثل ویتامین سی، دی ، ای و … باشد سالم و تازه باشد و از تاریخ تولید آن تایم زیادی نگذشته باشد همچنین وعده های غذایی نباید خیلی چرب و یا کم چرب باشند و حد تعادل رعایت شود و از همه مهم تر جلوی پرخوری حیوان باید گرفته شود و سایر مواد خوراکی که مربوط به حیوان نیست از دسترس او خارج شود فراموش نکنید با وجود این که حیوانات به شیرینی جات علاقه ی فراوان دارند، برای آنها بسیار مضر و خطرناک است و آثار مصرف شیرینی در طولانی مدت مشخص میشود چرا که اکثر چیزهای که برای انسان ها مفید واقع شده برای حیوانات نیز مضر می باشد پس حیوان خود را با احتیاط تغذیه کنید.


برای »»  خرید غذای گربه «« کلیک کنید


سخن آخر

کمتر کسی هست که از داشتن حیوان خانگی ناراضی باشد چرا که حیوانات با مهربانی و محبت صادقانه ای که به صاحبان خود دارند همه را شیفته ی خود می کنند پس فراموش نکنید که آن ها مثل کودکان، به مراقبت رسیدگی و محبت نیازمند هستند به همین دلیل است که شما عزیزان به دنبال پیدا کردن بهترین و سالم ترین غذا برای حیوانات خود هستید چرا که درک کرده اید که سلامت حیوان تا چه اندازه برای خود او و شما نیز ضروری می باشد،ناگفته نماند بهتر است هر چند وقت یک بار حیوان خود را به چکاب کامل پزشکی برده و مطمئن شوید بدن او دچار کمبود خاصی نیست و اگر مشکلی در تغذیه ی او مشاهده شد بهتر است با دقت بیشتری غذای او را انتخاب کنید. از همراهی شما بسیار متشکریم.

اگر به علت مشغله های کاری قادر به خرید حضوری غذای حیوان خانگی خود نیستید می توانید از پت شاپ آنلاین مشهد کمک بگیرید و از خرید خود لذت ببرید.

  • نویسنده
  • خرداد 26, 1400
  • 473 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×