پت شاپ آنلاین غذای سگ و گربه

فروشگاه های آنلاین و اینترنتی با فروش غذای آماده سگ و گربه بهترین راه تأمین خوراک حیوانات شده اند. حیوانی که تغذیه خوبی نداشته باشد به راحتی از شکل ظاهری او قابل تشخیص است. پوست سالم و موی بدون شوره، تنفس منظم و عدم اضافه وزن و چربی،  چشمان تیز و روشن همه اینها نشانه تغذیه خوب است. هنگام خرید غذای سگ دقت داشته باشید که حیوان به رژیمی که برایش در نظر میگیرید به راحتی عادت می کند و تغییر ناگهانی آن است که موجب آسیب می شود. پس چیزی که حائز اهمیت است اطلاع از آلرژی ها و عادات غذایی حیوان است ،رعایت این نکات سبب طول عمر سگ و گربه شما خواهد شد پس از آن غافل نباشید. درضمن حیوانات دوست دارند غذا را فقط از دست صاحبان خود بخورند و اگر غیر از این باشد بی اشتها و لاغر می شوند.

خاک بستر سگ و گربه

حیوانات هم برای زندگی مانند انسان ها به یک سری لوازم نیازمند هستند که باید در تهیه آن اقدامات لازم را انجام دهید.خاک گربه یکی از نیاز های اساسی حیوان است که باید در جعبه مخصوص ضدعفونی شده قرار بگیرد.اگر چند گربه در خانه دارید بدانید که آن ها دوست ندارند جعبه خاک خود را با کسی شریک شوند پس بهتر است چند بستر برای آن ها محیا کنید.


جهت خرید هر کدام روی لینک کلیک کنید :      ”  خرید خاک گربه ”      ” خرید ظرف دستشویی و ظرف خاک


اجداد گربه ها از همان ابتدا عادت به حفر خاک برای پنهان کردن فضولات خود داشتند که این عادت در میان گربه ها ادامه پیدا کرده است. این خاک بستر در مورد سگ ها هم به همین صورت صدق می کند،همچنین خاک مخصوص سبب سرکوب کردن بوی فضولات حیوان،جلوگیری از رشد قارچ ها و باکتری ها،ضدعفونی و جذب بالای رطوبت می باشد.

فروشگاه اینترنتی غذای سگ و گربه

تفاوت غذای آماده مخصوص حیوانات با غذاهای خانگی

حیوانات به اکثر افزودنی ها واکنش مرگبار نشان می دهند.مثلا ادویه جات به شدت مرگ حیوان را جلو می اندازد تندی و نمک آثار مخربی در سلامت اندام های آن ها دارند. حال تفاوتی نمی کند که سگ باشد یا گربه، هر حیوانی باید متناسب با طبیعتی که دارد تقویت شود. مثلا همانطور که قبلا گفتیم سبزی برای سگ ها ضروری است و از امراض آن ها پیشگیری می کند. در صورتی که برای گربه ها به شدت کشنده و نامناسب است،این ها عواقب پخت غذا به دست صاحبان ناوارد است. غذاهای کارخانه ای آماده دارای عناصر تایید شده و درصد های مشخص هستند و لیست غذای حیوان را سالم تر می کنند.برای سفارش ابتدا از عناصر به کار رفته در محصول مطمئن شوید سپس خرید غذای گربه خود را انجام دهید.


جهت خرید هرکدام کلیک کنید :    ”  خرید غذای گربه  “     خرید غذای سگ ” 


تفاوت های غذایی سگ و گربه

سگ ها همه چیز خوار محسوب می شوند یعنی هم کربوهیدرات به میزان کم نیاز دارند و هم به پروتئین ، مواد معدنی و انواع ویتامین ها و.. . در صورتی که گربه ها بسیار حساس در برابر انواع غذا ها هستند. بدن آن ها طوری طراحی شده که گوشت جوابگوی همه نیاز های او است.همین تفاوت ها سبب می شود که گربه ها از لحاظ عمر نسبت به سگ ها کم تر باشند چرا که رژیم آن ها مشکل است و بعضی صاحبان به خوبی آن را رعایت نمی کنند. به خاطر داشته باشید شیر بیشتر برای نوزادی آن ها مناسب است و در صورت بالغ شدن به آن واکنش آلرژیک نشان می دهند. همین موارد کوچک خود نقش اساسی در سلامت حیوان دارد که نباید آن را نادیده گرفت.برای خرید غذای خشک سگ درجه یک می توانید از محصولات وب سایت ما دیدن فرمایید.

خرید به صرفه و اقتصادی از پت شاپ

با وجود تمام تفاوت ها، سگ ها و گربه ها به گوشت نیاز ضروری دارند. یعنی نمی توان این وعده را با هیچ چیز دیگر پر کرد، بسیاری از صاحبان به علت شرایط اقتصادی موجود، توان خرید های گران قیمت برای حیوان را ندارند. پس پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که با خرید مناسب ترین اما با کیفیت ترین خوراک ها،از پت شاپ آنلاین نگران سلامت حیوان نباشید و آن را به ما بسپارید. به خاطر داشته باشید که تنها غذا نیست که در سلامت حیوان مؤثر است بلکه عوامل بسیاری وجود دارد که سالیان سال حیوان را سر پا نگه می دارد.

برای خرید بهترین غذای گربه به شما پیشنهاد می شود حتما از پت شاپ آنلاین مشهد خریداری نمایید و از کیفیت آن مطمئن باشید. از همراهی شما بسیار خرسندیم و شما را به خدای بزرگ می سپاریم.

 

 

 


لینک های راهنما در این مقاله( کلیک کنید)

»»»  خرید بهترین غذای سگ     »»»   خرید بهترین غذای خشک سگ

»»»   خرید بهترین غذای گربه    »»»   خرید بهترین غذای خشک گربه

»»»   پت شاپ آنلاین    »»»   پت شاپ آنلاین مشهد


 

 

 

 

  • نویسنده
  • مرداد 5, 1400
  • 477 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×