سگ ها حیوانات باوفا و مهربانی هستند و عاشق صاحبان خود می باشند. از همه مهم تر آنها شاد و پر هیاهو هستند که باعث تغییر روحیه ی انسان ها می شوند.به همین جهت است افرادی که احساس تنهایی و یا احساس نیاز به یک دوست را دارند سراغ سگ ها و گربه ها می روند.تغذیه ی این فرشته های کوچک برای صاحبانشان یک دغدغه ی بزرگ است چرا که درصورت مشکل در تغذیه حیوان نیز بیمار می شود. پت شاپ آنلاین ما می تواند غذای سگ و گربه ی شما را تامین کنند و دیگر لازم نیست نگران تغذیه ی حیوان خود باشید.

پت شاپ
پت شاپ

ویژگی های غذای سالم سگ

تغذیه یک سگ به نوع نژاد، فعالیت روزانه ، سن و … بستگی دارد.  مثلا توله سگ ها به سرلاک ها و بیسکوییت های ساده نیاز دارند که به رشد آنها نیز کمک بسیاری می کند. غذای سگ بالغ با سنین پایین تر متفاوت است و تغذیه باید به گونه ای باشد که معده آسیب نبیند. سگ خود را گرسنه و یا بیش از حد سیر نگه ندارید چرا که سبب برو مشکلات گوارشی در او می شود که سلامت حیوان را به خطر می اندازد. پت شاپ آنلاین مشهد ملزومات و خرید غذای سگ سالم،  می تواند شما را در خرید تغذیه ی سالم برای حیوان خود راهنمایی کند.

فراموش نکنید که حیوان ها بسیار حساس هستند و مرتب باید برای چکاب به پزشک مراجعه کنید تا اگر کمبودی در بدن حیوان است شناسایی و برطرف شود.

اگر تغذیه ی سگ شما مناسب نباشد چه می شود

تغذیه ی نامناسب به بافت های بدن آسیب می زند،حیوان پویایی و سرزندگی خود را از دست میدهد.

کمبود ویتامین ها و پروتئین اورا تنبل و بی انرژی می کند و سبب بروز آسیب های جدی در اندام ها می شود و این برای حیوان اصلا نشانه ی خوبی نیست.

دندان ها و استخوان ها استحکام خود را از دست داده و ضعیف می شوند و در دراز مدت سگ شما نمی تواند خوب راه برود و استخوان ها با کوچک ترین حرکت دچار شکستگی می شود.

این ها همه عاقبت بی توجه بودن به غذای حیوان است، کمبود مواد ضروری در بدن به مرور حیوان شما را از بین میبرد. غذای حیوان خود را از فروشگاه های اینترنتی معتبر تهیه کنید و دیگر نگران سلامت او نباشید.


برای »»   خرید غذای خشک سگ  ««  کلیک کنید


آیا حیوان ها دچار افسردگی می شوند

بله، حیوان ها هم مانند انسان ها احساسات و عواطف را به خوبی درک کرده و دچار بیماری می شود این قضیه در رابطه با سگ ها نیز صدق می کند. سگ ها حیوانات بسیار حساس و احساساتی هستند و بدخلقی صاحبان خود را به خوبی متوجه می شود. اگر مدام با سگ خود بدخلقی و نامهربانی می کنید باید بدانید که سبب آسیب های جدی حتی جسمی به آنها می شوید. حیوان افسرده از غذا خوردن دست کشیده و تنبل و بی تحرک می شود.شما می توانید حیوان خود را با مکمل ها و غذاهای تشویقی که در فروشگاه آنلاین ما قرار دارد خوشحال کنید.

تفاوت تغذیه ی توله سگ ها و سگ های بالغ

سگ های بالغ باید وعده های غذایی بیشتری دریافت کنند به عنوان مثال گوشت بره، گوشت مرغ و گوشت گوساله برای سگ ها مناسب است.باتوجه به اینکه غذای حیوانات باید فاقد ادویه جات و افزودنی های از این قبیل باشد بهتر است برای تهیه غذا به فروشگاه های آنلاین مراجعه کنید. اگر پخت غذای سگ خود را به عهده گرفته اید باید در نظر داشته باشید که ممکن است غذای شما دارای افزودنی های غیرمجاز برای سگ ها باشد پس کار را به کاردان بسپارید.

خرید غذای خشک سگ بسیار برای سگ ها دلنشین و خوشمزه می باشد. شما میتوانید برای خرید غذای سگ به پت شاپ مشهد مراجعه کرده و غذای سگ خود را تهیه کنید.

خرید غذای حیوانات
خرید غذای حیوانات

فراموش نکنید که شیر در تغذیه ی توله سگ ها حرف اول را می زند و سعی کنید چیزی را جایگزین آن نکنید.توله سگ ها معده ی حساس و کوچکی دارند و معصومیت آنها نباید سبب شود تا از خوراکی خود به او بدهید.

سخن آخر

همانطور که مطالعه کردید تغذیه ی سگ ها برای سلامت آنها بسیار حیاتی و مهم است پس در انتخاب آن دقت کنید. مغازه ها و فروشگاه های اینترنتی فراوانی برای ارائه ی غذای سگ وجود دارند اما باید مطمئن شوید کیفیت آنها درچه حد است.

از همراهی شما متشکریم وشما را به خدای مهربان می سپاریم. 


لینک های راهنما در این مقاله( کلیک کنید)

»»»  خرید بهترین غذای سگ     »»»   خرید بهترین غذای خشک سگ

»»»   خرید بهترین غذای گربه    »»»   خرید بهترین غذای خشک گربه

»»»   پت شاپ آنلاین    »»»   پت شاپ آنلاین مشهد


 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×