به عنوان صاحب یک حیوان خانگی ، تامین غذای سگ و یا گربه شما، مهم ترین مسؤلیت تان به حساب می آید . فروشگاه های فراوانی در فضای اینترنتی در شهر مشهد و کل کشور در حال ارائه خدمات هستند. اما در این میان شما باید به دنبال بهترین پت شاپ آنلاین باشید که مشاوره درست و به جا به شما بدهد. از همه مهم تر محصولی که به شما ارائه می دهد باید شامل تمام استاندارد های لازم غذای آماده حیوانات باشد. تغذیه ، اولین گره از زنجیره ی سلامت حیوان شما محسوب می شود که باید در انتخاب آن با وسواس بیشتری عمل کنید. ما قصد داریم در این مقاله، تغذیه حیوانات را از همه جوانب ممکن بررسی کرده و به نتیجه ای مطلوب برسیم:

تخصصی بودن پت شاپ به چه معنا است

امروزه فروشگاه های غذای حیوانات جدا از ارائه مواد خوراکی محصولات جانبی همچون آرایشی( که شامل شامپو مناسب شست و شو، تقویت کننده  موهای حیوان)  ، وسایل مورد نیاز برای نگهداری حیوان همچون (قیچی مناسب، اسباب بازی ها، ناخن گیر و …) در اختیار مشتری قرار می دهند. علاوه بر آن مشاوران خبره و متخصص ، سعی در حل مشکلات تغذیه، رشد و سلامت حیوان هایی دارند که اوضاع آن ها موجب نگرانی صاحبان شان شده است. تخصصی بودن پت شاپ مشهد به این معنا است که یک تیم کارآزموده و موفق، سعی در حل چالش های که حیوان شما با آن مواجه می شود را دارند. بنابراین شما می توانید با اعتماد به آن ها سلامت حیوان خود را تضمین کنید.بی شک هرچه فروشگاه خدمات بهتری ارائه بدهد برای شما مناسب تر است و مشتریان بیشتری را جذب خواهد کرد.

چه زمانی به یک مشاوره تخصصی در رابطه با حیوان تان نیازمند هستید

  • افسردگی و گوشه گیری حیوان: گربه و یا سگ شما ممکن است در دوره های متفاوت افسردگی های کوتاه و یا طولانی را تجربه کند، مثلا از دست دادن جفت، ورود به محیط جدید ، و شاید باور تان نشود تغییرات هورمونی بعد از زایمان سبب افسردگی گربه ها می شود. در این مواقع محبت کردن و بازی کردن با گربه بسیار جوابگو است. شما می توانید با ارتباط با مشاوران ما و یا خرید اسباب بازی های جذاب از پت شاپ ما حال حیوان را بهتر کنید.این کار روحیه بازیگوشی گربه را فعال کرده و سبب شاد شدن او می شود و خرید بهترین غذای سگ و یا خرید بهترین غذای گربه را انجام دهید.
  • ریزش مو و وجود تاول در بدن حیوان: این مورد در مورد سگ ها و گربه ها مشکل ساز است، باید از منشا آن مطلع شوید تا بتوانید مشکل را حل کنید. ایجاد ارتباط با مشاوره پت شاپ می تواند الگوی مناسبی برای تغذیه حیوان به شما ارایه بدهد. چرا که اکثر این مشکلات ناشی از کمبود برخی ویتامین ها در بدن حیوان می باشد.
  • کم اشتهایی و یا پرخوری و اضافه وزن: بله ! شما برای این مورد هم به یک تیم تخصصی نیازمند هستید تا مشکل حیوان تان را ریشه یابی کند. در مورد حیوانات کم غذا شما می توانید با خرید تشویقی های کوچک میل او را به غذا بیشتر کنید.و در صورت چاقی ، رژیم مناسبی برای اون بگیرید و کالری دریافتی روزانه او را طبق اصول، کم تر کنید.

برای »»  خرید غذای خشک گربه ««  کلیک کنید


اهمیت تنوع محصول در یک پت شاپ

بدون شک وقتی شما یک سایت را برای تأمین غذای حیوان خود انتخاب می کنید باید کامل و کارآمد باشد.به این دلیل که شما تمام محصولات حیوان خود را به صورت پیوسته از یک جا خرید کنید. این موضوع باعث می شود هم بتوانید تخفیفات بیشتری بگیرید هم از منشا تغذیه حیوان خود مطمئن باشید. غذاهای آماده تقلبی نتیجه ای جز تلف شدن حیوان شما ندارد. پس یک پت شاپ آنلاین مشهد باید درصد بالایی از نیاز شما را برطرف کند.

  • سوپ ها، مکمل ها، غذاهای خشک و مرطوب
  • اسپری های دندان، خوشبو کننده های دهان
  • شامپو ها و شوینده ها « از جمله محصولاتی است که یک پت شاپ درجه یک باید داشته باشد»

برای  خرید آنلاین غذای آماده باید به چه نکاتی توجه داشت

در خرید های آنلاین از آنجایی که محصول در مقابل شما نیست باید تمرکز خود را روی مشخصات و اطلاعات محصول قرار بدهید. مثلا درصد عناصر به کار رفته، متریال و مواد اولیه، سایز و اندازه هر بسته و اینکه برای چند وعده مناسب است. این ها همه عواملی است که باید به آن توجه داشته باشید.اگر بودجه شما کمی اندک است بهتر  مناسب ترین غذا را که حجم قابل قبولی دارد را انتخاب کرده و همان را خریداری کنید.ما می توانیم بر اساس نژاد، سن و وزن حیوان شما، غذای مناسب را به شما معرفی کنیم.بهترین ها را برای تان آرزومندیم،خدانگهدار.


لینک های راهنما در این مقاله( کلیک کنید)

»»»  خرید بهترین غذای سگ     »»»   خرید بهترین غذای خشک سگ

»»»   خرید بهترین غذای گربه    »»»   خرید بهترین غذای خشک گربه

»»»   پت شاپ آنلاین    »»»   پت شاپ آنلاین مشهد


 

 

 

 

 

  • نویسنده
  • مرداد 10, 1400
  • 815 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی سریع
×